biuro@fix-point.pl 512 994 043

Doradztwo i consulting procesów optymalizacji floty

Oferujemy specjalistyczne doradztwo w zakresie rozwiązań, pozwalających na optymalizację kosztów eksploatacji floty, automatyzację procesów logistycznych i spedycyjnych, usprawnienie obiegu dokumentów, zaawansowane raportowanie oraz integrację rozwiązań informatycznych w każdej wielkości przedsiębiorstwie. 

MAKSYMALIZACJA RENTOWNOŚCI

Doradztwo w zakresie wdrażania procedur, rozwiązań informatycznych i automatyzacji procesów w celu osiągnięcia maksymalnej rentowności i wydajności. Dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań sprzętowych oraz programowych możemy uzyskać znaczącą poprawę funkcjonowania i efektywności zarówno taboru, jak również personelu obsługującego procesy logistyczne. Szeroki zakres oferowanych optymalizacji powoduje, że wśród naszych klientów można znaleźć nie tylko firmy transportowe, ale również handlowe, spedycyjne czy produkcyjne - tworzymy rozwiązania na miarę każdych potrzeb!

ROZLICZANIE CZASU PRACY

Uproszczenie i automatyzacja rozliczeń czasu pracy kierowców to nie tylko większa dokładność i oszczędność czasu, ale również eliminacja potencjalnych błędów przy ręcznym wprowadzaniu danych oraz pełna zgodność z wymogami ITD oraz PIP. Zdalny odczyt kart kierowców i związana z tym możliwość bieżącego śledzenia pozostałego czasu pracy pozwala na jego optymalne rozplanowanie oraz uniknięcie jego przekroczeń. Kontrola czasu pracy jeszcze nigdy nie była tak prosta!

NADZÓR NAD FLOTĄ

Monitorowanie lokalizacji i parametrów pracy pojazdów w czasie rzeczywistym oraz dostęp do archiwalnych danych to pole do ogromnych oszczędności i optymalizacji w każdej firmie. Poza oczywistymi korzyściami, jak zmniejszenie zużycia paliwa czy ograniczenie nadużyć związanych z użytkowaniem pojazdów do celów prywatnych, osiąga się wiele dodatkowych opcji analizy i możliwości usprawnień: optymalizację przebiegów, planowania oraz weryfikacji tras i postojów, zwiększenie świadomości wykroczeń czy uchybień popełnianych przez kierowców czy zwiększenie bezpieczeństwa osób i mienia. To wymierne zyski w zasięgu ręki!

POPRAWA KOMUNIKACJI

Przepływ informacji w firmie ma niebagatelny wpływ na poprawną realizację powierzonych zadań. Nasze rozwiązania to panaceum na problemy z komunikacją wśród pracowników pomiędzy sobą i centralą. Podnosimy sprawność i szybkość wymiany informacji, możliwość ich stałej weryfikacji oraz obniżenie kosztów poprzez integrację wszystkich usług w jeden kompleksowy system. Lepsza komunikacja to klucz do Twojego sukcesu!

OPTYMALIZACJA PRZESYŁU DOKUMENTÓW

Ogrom formalności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem firmy generuje natłok dokumentacji, wymagającej dalszej obróbki i analizy. Dzięki możliwości przesyłania danych w czasie rzeczywistym i ich centralnej archiwizacji oraz zautomatyzowanym narzędziom analitycznym, zyskuje się nie tylko czas, ale również komfort pracy, większe bezpieczeństwo ważnych dokumentów i stały dostęp do nich, bez względu na porę i miejsce. Cyfrowa rewolucja dostępna już dziś, także dla Twojej firmy!

UPROSZCZENIE PROCEDUR EKSPLOATACYJNO-KONSERWACYJNYCH

Wspieramy pracę managerów flot i właścicieli firm za pomocą nowoczesnych narzędzi, umożliwiających analizę sposobu eksploatacji pojazdów, przechowywanie kompletnej dokumentacji technicznej online czy prostego monitorowania wszystkich aspektów, związanych z prawidłową ich obsługą i konserwacją. Komfort zarządzania nawet bardzo licznym taborem zyskuje zupełnie nowy wymiar i umożliwia sukcesywną redukcję kosztów eksploatacji floty. Sprawne pojazdy to wydajniejsza praca i efekty widoczne na Twoim koncie!

   

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA

Consulting procedur i rozwiązań z zakresu zwiększenia bezpieczeństwa personelu i mienia to kompleksowa usługa, gwarantująca uzyskanie maksymalnej ochrony dla wszystkiego, co dla Ciebie najcenniejsze. Stały nadzór nie tylko usprawnia skuteczne działanie w sytuacji zagrożenia ale przede wszystkim zapewnia szeroko pojętą profilaktykę i pozwala systematycznie eliminować ryzyko, związane z prowadzoną działalnością. Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!

       

       

INTEGRACJA ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH

Nieograniczone możliwości integracji oferowanych przez nas rozwiązań ze stosowanym już przez klienta oprogramowaniem to nowe możliwości organizacji pracy, korzyści w postaci większej wygody, wydajności i stabilności to tylko niektóre z zalet korzystania ze świadczonych przez nas usług. We współpracy z naszymi klientami tworzymy skrojone na miarę systemy, które pozwalają na niebagatelny wzrost jakości pracy oraz jej usprawnienie w dotychczas niedostępnym wymiarze. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!